fbpx

11 MAYIS 2019 CUMARTESİ GÜNÜ BODRUM DANS FESTİVALİ GÖSTERİLERİNDE SAHNE ALACAK ÖĞRENCİ VE VELİLERİ İÇİN ÖNEMLİ DUYURU

 Gösteri günü programı, gösteride görevli herkes için aşağıdaki gibi olacaktır:

13.00-14.30     Ders

14.45-16.00     Saç ve makyaj (okulda)

16.00               Okuldan topluca hareket

16.30               Bodrum’a varış – (farklı arabalarla gelenler meydana geçmeden önce ortak bir noktada buluşacağız ve meydana hep birlikte geçeceğiz. Bunun detayları konuşulacaktır.)

17.00               Sahne provası

18.00               Gösterilerin başlangıcı

Okuldan Bodrum’a hareket ederken:

3. sınıfların üzerinde lila sınıf mayoları, gösteri çorapları ve üzerinde okul eşofmanları olacaktır. (Okul eşofmanı olmayan ya da küçülmüş olanlara okuldaki eskilerden geçici olarak tedarik edilmeye çalışılacaktır.) Kostümleri elbette yanlarında olacaktır. Büyük kızların üzerinde siyah sınıf mayoları ve okul eşofmanları olacaktır. Okul t-shortü giyilmeyecektir. SAÇ VE MAKYAJA BAŞLAMADAN ÖNCE – yakalı her şeyi çıkarılıp bale mayosunun giyilmiş olduğundan EMİN OLUNUZ!

Saç-makyaj hazırlıkları sırasında:

Göz makyajlarından Margarita öğretmen

Yüz makyajından Defne Şenol (evet kızımız burada olacak o gün J )

Saçlardan ise Dila, Aysu, Cemre ve Ayşe Maya sorumlu olacaktır. Modern 2’deki tüm kızların saçları ortadan ayrılıp ense topuzu yapılacaktır!

Gösteri sırasında ses ve ışıkta Aysu görevli olacaktır.

Tüm öğrencilerin sahne arkasına gelirken, kaslarını sıcak tutmak için tozluk, tulum, şal ve ayaklarını sıcak tutmak için bootie’leri mutlaka yanlarında olmalıdır. Kuliste oturacak yer olmadığından, yanlarında mutlaka yere serecek eski bir örtü, battaniye vs getirmeleri, uzun bekleme sürelerinde yere serip üzerine oturmalarını sağlayacaktır. Dileyen minder de getirebilir ancak altında örtü yine de gereklidir çünkü sadece minder kostümü yerin kirinden koruyamamaktadır.

Herkese iyi temsiller J