fbpx

TAŞINIYORUZ!


AÇILIŞ TARİHİMİZ BELLİ OLDU: 20 EKİM PERŞEMBE SAAT 17.00’DE!
Aşağıda detayları bulunan, uzun süredir titizlikle hazırladığımız ve hep beraber heyecan ve sabırsızlıkla bitmesini beklediğimiz yeni okulumuz hazır! 20 Ekim Perşembe Saat 17.00’de Açılış Kokteylimiz yeni okulumuzun bahçesinde gerçekleşecek. Başta tüm öğrenci ve velilerimiz olmak üzere, eski öğrenci ve velilerimiz, dostlarımız, okulumuzun destekçileri… Hepinizi bizim için çok anlamlı olan bu günde heyecanımızı paylaşmaya bekliyoruz!

 

SİZİNLE BÜYÜYORUZ…

Daha iyisi, en iyisi için hiç durmadan gelişmeyi ve kendini yenilemeyi prensip edinen okulumuz 11. yılında; konumundan inşaatına, 2 ayrı bale salonunun zemin döşemelerinden teorik sınıfına, aydınlatmasından ses ekipmanlarına kadar her türlü alt ve üst yapısıyla mükemmel bir “Bale Akademisi” olacak şekilde uzun süredir hazırlıkları süren yeni binasında eğitime başlamaya hazırlanıyor!

10 yıldır 3 kıtada kazandığı onlarca kupa, madalya, dünya 1.likleri dahil pek çok derece ile hayalleri gerçek yapan okulumuz, bu yeni ve gelişmiş binasında çok daha büyük başarılara imza atmak için gün sayıyor!

Yeni okulumuz Bitez girişinde Bodrum Mutfak’ın hemen yanında! Harita için tıklayınız