fbpx

YENİ ÖĞRETİM YILIMIZ BAŞLIYOR!

Okulumuz 2 Eylül 2019 Pazartesi’den itibaren açılıyor.

Yeni öğrenci adaylarımız, kayıt ve randevu için 0252 313 5228 ya da 0555 599 7735 numaralı telefonlardan bilgi ve randevu alabilirler. Ayrıca sitemizin iletişim bölümündeki e-mail adresimizden veya sosyal medya hesaplarımızdan mesaj yoluyla da bize ulaşabilirsiniz.

Tüm mevcut öğrencilerimiz içinse, derslerimiz; Önhazırlık ve daha büyük tüm sınıflar için 4 Eylül Çarşamba’dan; okul öncesi ve kabul* sınıflarımız içinse 9 Eylül Pazartesi’den itibaren “Hızlandırılmış Kurs” programı ile başlayacaktır. Tüm detaylar ve program için lütfen 4-9 EYLÜL HIZLANDIRILMIŞ DERS PROGRAMI duyurusuna bakınız. 9 Eylül’den itibaren geçerli program içinse lütfen 2019-2020 ÖĞRETİM YILI SINAV ÖNCESİ HAFTALIK DERS PROGRAMI duyurusuna bakınız!

Kabul sınıfı: Bu sene – gerek okul öncesi sınıfımızdan yetişip İlkokul 1. Sınıfa başlayacağı için, gerekse ilköğretim çağında ama baleye yeni başladığı için – okulumuzda Önhazırlık okumak üzere Kabul Sınavı’na girecek öğrenciler için sınava kadar özel bir sınıf açılmıştır. Bu sınıfı ders programında “Kabul Sınıfı” olarak görebilirsiniz.